Времето денес ќе биде променливо облачно и тивко со температури од -3 до 13 степени целзиусови

декември 30, 2023

Времето денес ќе биде променливо облачно и тивко, наутро и претпладне по котлините со појава на магла која во средината на денот ќе ослаби.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: