25 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ НА „ПАНЕЛ“ : Посветени на приказната наречена плочки и санитарии за сечиј дом!

октомври 4, 2021

25 години посветени на приказната наречена плочки и санитарии за сечиј дом!

По тој повод: 25 ДЕНА ПОПУСТИ на 25 РОДЕНДЕНСКИ АРТИКЛИ за 25 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ на Панел!

Родендените се за славење и делење подароци. Затоа во Панел во текот на месец октомври ќе може да видите, комбинирате и купите санитарии, плочки и мебел за бања со одличен попуст! Бидејќи годинава роденденот е воедно и јубилеј, месецов во Панел се се врти околу бројот 25: 25 успешни години во светот на санитариите, 25 години традиција, 25% намалување на 25 најпродавани производи!

Панел е е синоним за квалитет и прв и единствен избор на голем број верни клиенти и потрошувачи, соработници и добавувачи. Секогаш во тренд и во тек со најновите стилови за уредување на секоја бања, Панел има широка палета на достапни производи и модели за сечиј вкус. Побрзајте и побарајте ги намалените роденденски артикли во некој од салоните на Панел и искористете ја оваа голема роденденска промоција.

Роденденскиот месец е во тек – не пропуштајте да ѕирнете во светот на Панел на некоја од двете локации: во индустриска зона Василево или пак на излезот од Струмица кон Дабиле.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: