strumica denes logo

СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ОД СТРУМИЦА ПОБЕДИ НА ШОУТО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“!

Автор:

Датум:

јуни 25, 2023

Автор:

Датум:

јуни 25, 2023

Струмичанката Славица Ангелова вечерва со најмногу гласови ја зеде победата на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“.

Тимот на Струмица Денес од се’ срце и го честита овој успех на Славица, и и’ посакува успех во кариерата понатаму!

Видеото од изведбата ќе биде објавено дополнително.