СИЛУВАНА МАЛОЛЕТНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЧКО – ВЧЕРА ВО ПОЛИЦИЈА ПРИЈАВИЛА НЕЈЗИНАТА МАЈКА!

февруари 27, 2024

На 26.02.2024 во Полициската станица Струмица, 38 – годишна жена од струмичко село пријавила дека во периодот од август до ноември 2023 година малолетник од струмичко село извршило обљуба врз нејзината малолетна ќерка, со која бил во љубовна врска. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ