19 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ!

февруари 2, 2024

На 02.02.2024 во 02.40 часот во Полициската станица Струмица, А.Т.(19) од Струмица пријавила дека околу 02.20 часот во угостителски објект на булевар „Гоце Делчев“ во Струмица била физички нападната од Т.Т. од село Градашорци, струмичко, вработена во објектот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: