Home

Perdormire
Култура

(ВИДЕО) СО „ГАЛЕБЕ МОЈ ТАЖЕН“ НАШАТА ТАЛЕНТИРАНА И НЕЗАМЕНЛИВА СТРУМИЧАНКА ЛЕНЧЕ КУКИЌ, ПРОДОЛЖУВА ВО „НИКАД НИЈЕ КАСНО“

Home

Со македонскиот евегрин „Галебе мој тажен“, нашата талентирана и незаменлива Ленче Кукиќ ги освои срцата на жирито и публиката и продолжува понатаму во балканското ТВ шоу „Никад није касно“. Драган Којиќ-Кеба и рече дека таа е најдобриот пејач во Струмица! Во продолжение погледнете го настапот:

 

Lence Kukic – Moj galebe | NIKAD NIJE KASNO

Lence Kukic – Moj galebe | NIKAD NIJE KASNO

Posted by Ленче Кукиќ / Lence Kukic on Sunday, 17 March 2019