strumica denes logo

ВЕЛИГДЕНСКА ЧЕТИРИДНЕВНА АГЕНДА ВО КЛУБ „ПЛАТИНУМ“, ПОВЕЛЕТЕ НА ДОБРА ЗАБАВА!

Автор:

Датум:

април 23, 2019

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 23, 2019

Категории:

Култура

Велигденска Агенда во главниот епицентар во градот Клуб ПЛАТИНУМ која не смеете да ја пропуштите , за кој ќе се зборува уште многу.
▶️ #Четврток стартуваме со #ЛЕГАТО_ВЕНД 📢
▶️ #Петок за прв пат на омилениот подиум на Струмичани ќе застане најурбаниот Белградски лик ⚠️ #RELJA_POPOVIC ⚠️❗️❗️
▶️ #Сабота пауза нема , едни и единствени на ваше барање #ЕНЕРЏИ_БЕНД & #Ѓоко_Јовиќ
▶️ #Недела како крај на една прекрасна велигденска агенда популарните #БАЛКАН_БЕНД ❗️📢