Светско, а наше – DISCONNECTED со нов сингл!

мај 14, 2018

Едно од најдобрите дџ-ски дуа во Македонија “Disconnected” во кое што е и дел струмичанецот the Marshall излезе со нов сингл, за што станува збор погледнете во видеото подолу:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: