СТРУМИЧАНИ, ДАЛИ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА GREEN PARTY? „АВАТАР“ ПРОДОЛЖУВА СО ДОБРИТЕ ЗАБАВИ И ОВОЈ ПЕТОК!

април 1, 2019

🅰️ватарци, дали сте спремни за #GreenParty ? 🅰️ватар, продолжува со концептот кој ви го вети, тематски забави, многу диџеи, неограничена журка. Овој викенд, во петок на програмата ни е GREEN PARTY, спонзорирана од најдоброто светско пиво Heineken! Домашна поддршка на настанот ќе биде екипата на #sureshorts продукција, предводена од #DjShortyP aka #Pancho, па следат #DjNasty & #IrieScratch!

Главен настан на вечерта ќе биде DJ Prema, кој ни доаѓа од Белград. Во неговта музика преовладува #hiphop(old school, golden years, dirty south), #rnb, #trap & #funk! Повеќе од 10 години е резидент диџеј во еден од култните белградски клубови #Freestyler, а од пред некое време пушта и во познатиот белградски клуб #Brankow!

За се да биде обоено во зелено, понуда на вечерта ќе ни биде #HEINEKEN 🍺5+1!

Не експериментирај и резервирај 👇

📱Горан – 078/284-978

📱Кристина Тондева- 078/428-024

📱Боби Николов – 071/332-712

📱Ангела Узунова – ‭075/723-888‬

📱Славе Колевски – 071/287-777

📱Стефан – 078/366-755

📱Мартин Величковски – 072/528-746

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!💚

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: