СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СТРУМИЦА: ИЗЛЕТАЛ ПРЕКУ КРУЖНИОТ И УДРИЛ ВО БАНДЕРА!

декември 16, 2018

Околу 1:30 часот по полноќ, синоќа на кружниот тек на излезот од Струмица кај „Жито Струмица“ се случи сообраќајна несреќа откако автомобил преку кружниот излетал и удрил во бандера. Како што не информираа очевидците за среќа нема потешко повредени. Струмичката полиција веднаш пристигнала на местото на несреќата и извршила увид на истата. Со повеќе детали во текот на утрешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: