strumica denes logo

(ФОТО+ВИДЕО) НЕОБИЧНО ЗАПРОСУВАЊЕ ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

мај 20, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

мај 20, 2018

Категории:

Култура


Некои момчиња ги запросуваат своите девојки на плажа, во ресторан или слично. Но, еве нешто поразлично! Момче од Струмица кое обожава мотори ја запроси својата девојка на мотор. Во продолжение погледнете го видеото и фотографиите: