„ЕНЕРЏИ БЕНД“ ВЕЧЕРВА ВО РЕСТОРАН „КОСМОПОЛИТ“ – УЖИВАЈТЕ ВО ПРИЈАТНАТА АТМОСФЕРА, ВКУСНАТА ХРАНА И ДОБРА УСЛУГА!

декември 23, 2018

Познатите „ЕНЕРЏИ БЕНД“ вечерва ќе ги забавуваат струмичани во познатиот ресторан „Космополит“ во Струмица кој пред неколку денови го доби своето официјално отворање. Уживајте во луксузниот и модерен стил, пријатна атмосфера, вкусна храна и добра услуга. Се гледаме вечерва во 21:00 часот во „Космополит“.

БРОЈ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ: 071 341 444

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: