ДОКТОР АЛЕКСАНДАР МИТОВ СО ПРОМОЦИЈА НА КНИГАТА „ВОДИЧ ЗА ДОЛГОВЕЧНОСТ“ И ВО СТРУМИЦА!

мај 7, 2018

Познатитот доктор Александар Митов кој потекнува од Струмица на својот официјален фејсбук профил ја најави промоцијата на својата книга насловена „ВОДИЧ ЗА ДОЛГОВЕЧНОСТ“ и во Струмица. Промоцијата ќе се оддржи во четврток на 10.05.2018 во 19:00 часот во Хотел Вила Парк.

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ