DISCONNECTED ни најавуваат нова песна!!

мај 8, 2018

Електронското дџ-ско дуо “DISCONNECTED” од кое една половина е струмичанецот The Marshall излезе со тизер за нова песна за која што најавуваат издавање на 14ти Мај годинава, за што станува збор погледнете во видеото подолу!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ