Home

Perdormire
Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Мебел 11-ти Септември со големи попусти по повод новогодишно-божиќните празници

Home

Претходно имавте можност да ја погледнете новогодишната магија во дворот на Мебел 11-ти Септември, односно комплетно украсениот двор кој плени со својата новогодишна убавина. Но, овојпат Мебел 11-ти Септември за своите клиенти подготви голем новогодишно-божиќен попуст на професионално изработен мебел – гарнитури, клуб масички, каучи, плакари, комоди, детски соби, сплани, трпезариски маси и столови и кујни изработени напоменуваме повторно од високо квалитетен материјал. Освен тоа, Мебел 11-ти Септември врши и бесплатна достава до вашиот дом. Затоа не двоумете се и веднаш посетете го Мебел 11-ти Септември и подновете го или целосно уредете го вашиот дом со големите попусти на Мебел 11-ти Септември.
Во продолжение погледнете ја целосната фотогалерија: