Home

Perdormire
Хроника

ЖИТЕЛ НА ИЛОВИЦА ПРИЈАВЕН ДЕКА ЈА СИЛУВАЛ СВОЈАТА ЌЕРКА!

Home

На 07.09.2021 во 18.00 часот во СВР Струмица од полициски службеници е повикан С.Д.(28) од с.Иловица,струмичко постапувајќи по претходна пријава од жител на струмичко село дека на 02.09.2021 околу 21.00 часот тој извршил обљуба врз неговата ќерка. По расчистување на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ