ЖИТЕЛ НА БОРИЕВО ПРИЈАВИЛ ДЕКА ПРЕД ПРОДАВНИЦАТА БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ!

октомври 6, 2019

На 03.10.2019 во 20.45 часот во Полициска станица Струмица, В.Б. (75) од село Бориево, струмичко, пријавил дека околу 17.00 часот пред продавница во село Бориево бил физички нападнат од С.Т. од истото село. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: