ЗАСЕГА НЕМА ОФИЦИЈАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОД СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ЗА ТЕПАЧКАТА ВО СТРУМИЦА, ВЕЛАТ ДЕКА УВИДОТ Е ВО ТЕК!

март 18, 2021

СВР СТРУМИЦА:

Ве известуваме дека на 18.03.2021 година околу 12.00 часот во Полициската станица Струмица настанот бил пријавен од граѓани. Секторот за внатрешни работи Струмица во кординација со Основното јавно обвинителство Струмица презема мерки за целосно расчистување и документирање на настанот

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: