Perdormire
Хроника

ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ПРИЈАВЕН ФИЗИЧКИ НАПАД ВО БАНИЦА!

На 09.03.2020 во 22.30 часот во Полициската станица Струмица, Ж.М.(30) од село Баница пријавил дека во 21.30 часот во село Баница бил физички нападнат од Д.С. од истото село.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.