Home

Perdormire
Хроника

ВО КАЗИНО ВО СТРУМИЧКО, ЕДНО ЛИЦЕ СО НОЖ ОД ВРАБОТЕН ВО КАЗИНО ОДЗЕЛ ПАРИ!

Home

На 17.07.2020 околу 05.30 часот во СВР Струмица било пријавено дека во казино во с.Василево, струмичко,

едно лице со закана со нож од вработениот одзел пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.