strumica denes logo

УШТЕ ЕДНА ПРИЈАВА ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ОД СТРУМИЧАНЕЦ КОЈ СИНОЌА БИЛ КАСНАТ ОД КУЧЕ!

Автор:

Датум:

јули 30, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јули 30, 2019

Категории:

Хроника

На 29.07.2019 година во 10:25 часот во Полициска станица Струмица Т.У (63) од Струмица пријавил дека на улица „Маршал Тито“ во Струмица бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.