ТЕПАЧКА НА „БЕТОВЕНОВА“ ВО СТРУМИЦА!

август 23, 2021

На 21.08.2021 во 22.30 часот во СВР Струмица, М.А.(30) од Струмица пријавил дека околу 22.00 часот на ул.„Бетовенова“ во Струмица бил физички нападнат од Ѓ.Н. и М.Н. од Струмица. Се работи на расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ