Home

Perdormire
Хроника

СВР СТРУМИЦА: СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА НЕГОВИТЕ ДВЕ ДЕЦА БИЛЕ НАПАДНАТИ ВО ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ ВО СТРУМИЦА!

Home

На 15.03.2019 година во 15:30 часот во Полициска станица Струмица, З.М (40) од Струмица пријавил дека истиот ден во околу 13:30 часот В.К од Струмица во просториите на основно училиште во Струмица физички ги нападнат двете негови деца. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.