СТРУМИЧАНКА КАСНАТА ОД КУЧЕ СКИТНИК НА БУЛЕВАР „ЛЕНИНОВА“

април 9, 2022

На 08.04.2022 во 11.35 часот во Полициската станица Струмица, М.Ѓ.(27) од Струмица пријавила дека на бул.„Ленинова“ во Струмица била касната од куче скитник.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ