Perdormire
Хроника

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА ЗАЕДНО СО НЕГОВИОТ ДРУГАР БИЛЕ НАПАДНАТИ ФИЗИЧКИ ВО СТРУМИЦА!

Home

На 27.01.2019 година во 04.35 часот Д.Ј.(22) од Струмица пријавил дека околу 02.15 часот додека бил со неговиот другар С.Б. пред угостителски објект на полоштад “Гоце Делчев” во Струмица биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.