strumica denes logo

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА ПРИМИЛ СЕРИОЗНИ ЗАКАНИ НА ФЕЈСБУК!

Автор:

Датум:

април 30, 2021

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

април 30, 2021

Категории:

Хроника

На 29.04.2021 во 09:00 часот во Полициската станица Струмица, А.Б (72) од Струмица пријавил дека едно лице на социјалната мрежа фејсбук му упатило сериозни закани.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.