СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА НОВИОТ КРУЖЕН ТЕК ВО СТРУМИЦА!

јули 1, 2021

Сообраќајна несреќа на новиот кружен тек во Струмица. За среќа нема повредени и направена е само материјална штета. Струмичката полиција работи на расчистување на случајот!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ