СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА КАЈ „ЖИТО СТРУМИЦА“

септември 10, 2021

Пред половина час се случи сообраќајна несреќа помеѓу автомобил и камион. Според информациите од очевидци, нема потешко повредени а струмичката полиција врши увид на несреќата.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: