СЕ БАРААТ ДВЕ МАЛОЛЕТНИ ДЕЦА ОД СТРУМИЦА ОД 12 И 10 ГОДИНИ!

јуни 30, 2021

На 30.06.2021 во 01.15 часот во Полициска станица Струмица, Е.А.(41) од Струмица пријавил дека од домот се оддалечиле неговите две деца С.А.(12) и Ј.А.(10). Според пријавеното, тие најверојатно заминале со малолетник од Струмица во Штип. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: