ПРИЈАВЕН ОБИД ЗА СИЛУВАЊЕ ВРЗ ДЕВОЈКА ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА!

септември 9, 2019

На 08.09.2019 во 15,28 часот во СВР Струмица,36-годишен маж пријавил дека А.Р.(27) од с.Баница се обидел да изврши обљуба врз неговата ќерка, но не успеал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: