Home

Perdormire
Хроника

(ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВИДЕО) Ова го нема ниту во Холивуд: Тепачка со стапови на „Кванташки“, полицијата се труди да ја смири ситуацијата!

Home

Видео од тепачка со стапови на „Кванташки“ од вчера масовно се споделува на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм. На видеото може да се забележи дека таму се наоѓа и струмичката полиција која се обидува да ја смири ситуацијата. Во продолжение погледнете го видеото: