strumica denes logo

ПОВТОРНО ИСКРШЕН АПАРАТ ЗА ИГРИ НА СРЕЌА ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

февруари 20, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

февруари 20, 2019

Категории:

Хроника

На 17.02.2019 година во 23:10 часот во СВР Струмица, С.Ј (31) од с.Пирава пријавил дека истиот ден околу 22:50 часот во казино во Струмица И.Н од Струмица скршил апарат за игри на среќа. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.