ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО 73 ГОДИШНА ЖЕНА ОД ВОДОЧА!

јули 15, 2021

На 14.07.2021 година во 13.35 часот во Полициска станица Струмица Р.Г. (67) од село Водоча, струмичко, пријавил дека од нивниот дом се оддалечила неговата сопруга Л.К.(73). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: