Home

Perdormire
Хроника

Почина сопругот на поранешната пратеничка од Струмица – Силвана Бонева!

Home

Почина сопругот на поранешната пратеничка од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Силвана Бонева.

Таа утрово преку социјалните мрежи сподели фотографија од својот сопруг Александар под која напиша „почивај во мир либе мое“.