Home

Perdormire
Хроника

НАПАДНАТ МАЛОЛЕТНИК ВО СТРУМИЦА!

Home

На 09.04.2019 година во Полициска станица Струмица Ф.С (59) од Струмица пријавила дека на 08.04.2019 година околу 20:00 часот на улица „Бетовенова“ во Струмица од страна на А.А од Струмица физички бил нападнат малолетниот внук на пријавителката. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.