strumica denes logo

МАЈКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА НЕЈЗИНАТА 14 ГОДИШНА МАЛОЛЕТНА ЌЕРКА ОД БАНСКО ИЗБЕГАЛА СО ДЕЧКО СО КОЈ БИЛА ВО ВРСКА!

Автор:

Датум:

јули 5, 2021

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јули 5, 2021

Категории:

Хроника

На 03.07.2021 во 20:05 часот во СВР Струмица, Ќ.Б.(33) од село Банско пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка Б.Н.(14), која најверојатно била со Љ.И.(19) од село Банско, со кого била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.