Home

Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНА 56 ГОДИШНО МАШКО ЛИЦЕ ОД СТРУМИЦА!

Home

Ве информираме дека на 09.08.2020 во 22.45 часот во СВР Струмица, К.А.(30) од Струмица пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко А.А.(56). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.