Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНА 17 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД ГРАДАШОРЦИ, СООПШТИ СВР СТРУМИЦА!

На 19.10.2019 во 00.55 часот во СВР Струмица, Е.М.(42) од с.Градашорци, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Ф.М. (17), за која се сомнева дека е со нејзиното момче Е.Н. од с.Градашорци, со кое била и претходно. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.