strumica denes logo

(ФОТО) УШТЕ ЕДНА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА КАЈ ДАБИЛЕ!

Автор:

Датум:

мај 18, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

мај 18, 2019

Категории:

Хроника

Утрово околу 07:50 часот во село Дабиле се случи сообраќајна несреќа во која за среќа нема потешко повреден. Направена е само поголема материјална штета. Со повеќе информации во текот на денот.