Perdormire
Хроника

(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СТРУМИЦА КАЈ „ГЛОБАЛ“

Околу 12:45 часот кај „Глобал“ во Струмица се случи сообраќајна несреќа

во која нема потешко повредени и направена е голема материјална штета.

Како што информираат очевидците, еден од автомобилите удрил во три паркирани возила.

Во моментот се врши увид на несреќата, со повеќе детални информации во текот на денешниот ден.