Home

Perdormire
Хроника

(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ПАТОТ НОВО СЕЛО-СУШИЦА!

Home

Околу 08:00 часот наутро, возачот на автомобилот изгубил контрола над возилото, излетал од патот и се превртел. Сообраќајната несреќа се случила на патот Ново Село-Сушица. Во моментот се врши увид на лице место, а повредените итно се пренесени во струмичката болница. Со повеќе детали во текот на денешниот ден.