strumica denes logo

(ФОТО) КАМИОН ИЗЛЕТА НА ИЗЛЕЗОТ ОД СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

август 17, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

август 17, 2018

Категории:

Хроника

Пред половина час камион излета на патот Струмица-Радовиш. Како што не информираа очевидците за среќа нема повредени, направена е само мала материјална штета. Полицијата веднаш пристигнала на местото на несреќата и врши увид на истата.