Perdormire
Хроника

(ФОТО) 22 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА СО МОТОР СЕ ЗАБИ ВО АВТОМОБИЛ, ОЧЕВИДЦИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА БИЛ ТЕШКО ПОВРЕДЕН!

Home

Синоќа околу 23:45 часот на Булеварот „Маршал Тито“ во Струмица, 22 годишно момче со својот мотор се заби во автомобил и како што велат очевидците се здобил со тешки повреди на главата. Полицијата веднаш пристигнала на местото на несреќата и извршила увид на истата. Со повеќе информации во текот на денешниот ден.