ФИЗИЧКИ НАПАД НА БУЛЕВАРОТ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ВО СТРУМИЦА!

ноември 13, 2019

– На 12.11.2019 во 16.00 часот во Полициска станица Струмица, С.Ј (64) од село Дражево пријавил дека околу 14.30 часот на булевар „Гоце Делчев“ во Струмица бил физички нападнат од В.П..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: