ДВАЈЦА МАЛОЛЕТНИЦИ ОД СТРУМИЦА ИЗВРШИЛЕ ПОЛОВ НАПАД НА МАЛОЛЕТНО ЛИЦЕ!

јули 5, 2020

На 05.07.2020 во 01.00 часот во СВР Струмица,

било пријавено дека на 18.05.2020 во попладневните часови бил извршен полов напад на малолетно лице о

д страна на други двајца малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: