Home

Perdormire
Хроника

АВТОМОБИЛ ПРЕГАЗИ ЖЕНА ВО СТРУМИЦА И ИЗБЕГАЛ!

Home

Како што пишуваат и споделуваат на социјалната мрежа фејсбук, автомобил прегазил жена во близина на струмичката болница. Очевидците велат дека автомобилот веднаш избегал од местото на несреќата. Со повеќе информации подоцна.

ИЗВОР: СТРУМИЦА ДЕНЕС – ФОТОГРАФИИ