Home

Perdormire
Струмица Хроника

69 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ КАСНАТ ОД КУЧЕ НА УЛИЦА „МЛАДИНСКА“

Home

На 16.04.2022 во 20.22 часот во СВР Струмица Ј.М.(69) од Струмица пријавил дека на ул„Младинска“ бил каснат од куче скитник.