23 ГОДИШНИК СИЛУВАЛ МАЛОЛЕТНО ДЕВОЈЧЕ ВО СТРУМИЧКО!

август 1, 2020

На 01.08.2020 во 06.00 часот во СВР Струмица, 40 годишна жителка од струмичко село пријавила дека С.К. (23) извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: