22 годишна девојка пријавила дека била нападната пред угостителски објект

август 3, 2019

Од МВР Струмица информираат дека на 02.08.2019 во 00,10 часот А.У.(22) од Струмица пријавила дека пред угостителски објект во Струмица физички била нападната од едно лице. Се работи на расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: