Home

Perdormire
Хроника

19 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД НЕКОЛКУ НЕПОЗНАТИ ЛИЦА БИЛО НАПАДНЕТО ПРЕД УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА!

Home

На 19.07.2020 во 02.15 часот во СВР Струмица, Г.П.(19) од с.Ново Село пријавил дека околу 00.30 часот пред

угостителски објект во Струмица по претходна расправија бил физички нападнат од неколку непознати лица. С

е преземаат мерки за расчистување на случајот.